Poczta Polska podpisała trzyletni kontrakt z Grupą Kapitałową ENEA na obsługę dostarcza…

{ Opublikowany 23/06/2015 przez huolis }
Tagi : , , ,
Kategorie : Bez kategorii

Darmowe ogłoszenia o pracę

Poczta Polska podpisała trzyletni kontrakt z Grupą Kapitałową ENEA na obsługę dostarczania korespondencji masowej i kancelaryjnej. Wartość umowy wynosi prawie 35 ml zł.

 

Przedmiotem zapytania i późniejszych negocjacji były przesyłki listowe nierejestrowane i polecone, paczki pocztowe, przesyłki kurierskie na terenie kraju i zagranicy, odbiór korespondencji, a także przesyłki marketingowe i druki bezadresowe. Umowa została podpisana 30.06.2014 r., a weszła w życie z początkiem lipca. Poczta będzie dostarczać każdego roku około 2 mln listów poleconych, 5 mln przesyłek nierejestrowanych i kilka tysięcy przesyłek kurierskich, głównie na terenie kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego.

- Dzięki zadowoleniu Klienta z usług świadczonych przez Pocztę, zostaliśmy ponownie zaproszeni do rozmów. Cieszymy się, że Grupa Kapitałowa ENEA okazała nam zaufanie. To największe wyróżnienie, które motywuje nas do dals
zego wysiłku – mówi Łukasz Gołębiowski, dyrektor zarządzający Pionem Sprzedaży w Poczcie Polskiej.

To już drugi w tym roku przetarg na usługi dla operatora energetycznego, który wygrała Poczta. W czerwcu spółka podpisała dwuletnią umowę o wartości prawie 50 mln zł z polską firmą energetyczną PGE Obrót SA. W 2013 r. Poczta wygrała prawie 2 tys. przetargów na łączną kwotę ponad 2,1 mld zł.

 

infoWire.pl

Tanie pożyczki porownanie

Przykro mi, ale komentarze do tego wpisu są zamknięte.