Jury międzynarodowego konkursu „Retail Banker International” nagrodziło Alior Bank tytułem…

{ Opublikowany 12/06/2015 przez funde303 }
Tagi : , , ,
Kategorie : Bez kategorii

Pożyczka gotówkowa przez Internet warszawa
Jury międzynarodowego konkursu „Retail Banker International” nagrodziło Alior Bank tytułem: „Najlepszy europejski bank detaliczny 2014”. Po raz pierwszy w historii konkursu, polski bank otrzymał ten prestiżowy tytuł.

8 lipca br. ogłoszono zwycięzców 29. edycji międzynarodowego konkursu organizowanego przez „Retail Banker International” dla banków detalicznych. Alior Bank, który drugi rok z rzędu znalazł się w elitarnym gronie laureatów renomowanego zestawienia, został uznany za najlepszy bank w Europie w 2014 r. Obok zwycięzcy o ten tytuł rywalizowały również największe banki hiszpańskie Santander i BBVA, a także Getin Noble Bank i mBank.

Retail Banker Internatinal docenił skuteczność strategii biznesowej Alior Banku oraz dynamikę jego wzrostu. Eksperci zwrócili również uwagę na innowacyjność porduktów i usług Alior Banku, a także wyróżniającą bank na europejskim rynku usług, strategiczną współpracę z globalnym operatorem komórkowym T-Mobile.

Co również istotne, Alior Bank, jako jeden z dwóch europejskich banków, znalazł się w wąskiej grupie instytucji nominowanych do nagrody w prestiżowej kategorii: „Najlepszy bank detaliczny na świecie”. Alior Bank konkurował w niej z takimi bankami jak: hiszpański BBVA, Dubai Islamic Bank, Royal Bank of Canada, czy australijski Westpac.

„Retail Banker International” jest wiodącym, źródłem informacji z całego świata na temat sektora bankowości detalicznej, docenianym przez specjalistów z branży finansowej. Nagrody „Retail Banker International” są przyznawane już od 29 lat bankom detalicznym, które wyróżniają się doskonałymi wynikami i osiągnięciami biznesowymi. Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się 188 banków z całego świata. Spośród nich wyłoniono blisko 50 finalistów, którzy rywalizowali w 15 kategoriach konkursowych.

Tytuł „Najlepszy europejski bank detaliczny 2014” jest kolejnym wyróżnieniem przyznanym Alior Bankowi przez międzynarodowych i krajowych ekspertów, a także klientów. W ciągu ostatnich   miesięcy Alior Bank został uznany przez prestiżowy magazyn „Global Finance” za „Najlepszy bank w Polsce w 2014 r.”.

Więcej informacji o nagrodach „Retail Banker International” można znaleźć na stornie: http:www.retailbankerinternational….

Źródło: Alior Bank

Kredyt Samochodowy online

Przykro mi, ale komentarze do tego wpisu są zamknięte.