Getin UP, nowoczesny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Getin Banku, został nagrodzony…

{ Opublikowany 12/06/2015 przez huolis }
Tagi : , , ,
Kategorie : Bez kategorii

Pożyczka gotówkowa przez Internet warszawa
Getin UP, nowoczesny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Getin Banku, został nagrodzony w programie Najwyższa Jakość Quality International 2013. Kapituła wyróżniła Getin Bank w kategorii QI Produkt za działania związane z wdrażaniem oraz promowaniem idei jakości.

 

Getin UP to nie tylko konto bankowe, łączące w sobie liczne funkcjonalności, w tym m.in. przelewy przez Facebooka, maila i sms, płatności zbliżeniowe telefonem, pierwsza na świecie karta Display Card MasterCard oraz ciekawe narzędzia zarządzania finansami osobistymi i aplikacje pomagające w oszczędzaniu. Jest to również element szerszej strategii Getin Banku, polegającej na tworzeniu oferty nowoczesnych i funkcjonalnych, ale też maksymalnie przyjaznych i prostych produktów bankowych. Doceniła to kapituła konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2013, zwracając uwagę na działania banku związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności.

 

Godło QI w kategorii QI Produkt dla Getin UP, to już kolejnewyróżnienie, skupiające uwagę na wysokich standardach, jakie otrzymał Getin Bank w tym roku. Zaledwie w czerwcu do banku trafiły dwie nagrody:prestiżowy tytuł Światowej Innowacji w kategorii Innovation Lions podczas Międzynarodowego Festiwalu Reklamy Cannes Lions dla karty debetowej MasterCard Display oraz Ambasador Innowacji 2013 -przyznawany przez grupę UNIT4 TETA.

 

Program Najwyższa Jakość Quality International 2013 jest ogólnopolskim programem konkursowym, realizowanym pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Jego celem jest promowanie w firmach i instytucjach, działających w Polsce, skutecznych metod zarządzania jakością. Dodatkowo program wskazuje i promuje te podmioty gospodarcze, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Źródło: Getin Noble Bank

Kredyt Samochodowy online

Przykro mi, ale komentarze do tego wpisu są zamknięte.