W marcu br. Getin Noble Bank wprowadził do oferty KREDYT URSUS, dedykowany dla Klientów…

{ Opublikowany 18/12/2014 przez tedi.79 }
Tagi : , , ,
Kategorie : Bez kategorii

darmowe ogłoszenia

W marcu br. Getin Noble Bank wprowadził do oferty KREDYT URSUS, dedykowany dla Klientów z branży AGRO. Mogą z niego skorzystać właściciele gospodarstw rolnych i leśnicy, zainteresowani sfinansowaniem zakupu maszyn i urządzeń marki Ursus.

Uwzględniając sezonowość pracy oraz uzyskiwania dochodów wśród rolników i leśników, Bank przygotował elastyczną ofertę kredytowania. KREDYT URSUS zapewnia dogodne warunki wnoszenia wkładu własnego, a w niektórych przypadkach możliwe jest także udzielenie finansowania bez konieczności dysponowania środkami własnymi.

Nową ofertę Banku charakteryzują atrakcyjne warunki. Przykładowo, kredyt udzielany na okres 2 lat, z przeznaczeniem na zakup nowego ciągnika i przyczepy – oprocentowany jest wg stawki 1,99%. Natomiast dłuższy kredyt – do 5 lat można w tej sytuacji uzyskać ze stawką 2,99%.

Bank oferuje także specjalny program kredytowy, w którym Klient, przy zapewnieniu odpowiednio wysokiego wkładu własnego, nie ponosi żadnych kosztów odsetkowych 

i prowizyjnych. W ofercie kredytu 50/50 Bank daje gwarancję 0% opłat przy wniesieniu wkładu własnego w wysokości 50% i spłacie kredytu na pozostałe 50% w ciągu jednego roku. Podobne rozwiązania stosowane są dla niższego wkładu własnego – 34% oraz spłacie 33% w ciągu pierwszego i 33% w ciągu drugiego roku finansowania.

 

Szczegółowe informacje na temat oferty Getin Banku dla rolników i leśników można znaleźć na stronie www.getinbank.pl

Źródło: Getin Noble Bank

Więcej przeczytasz na blogu

Przykro mi, ale komentarze do tego wpisu są zamknięte.